Zajęcia ruchowe

grafik zajęć

Cennik:

  • Zajęcia 40/45 minut – 110 zł (4 wejścia)
  • Zajęcia 55 minut – 120 zł (4 wejścia)
  • Zajęcia „Rusz się”,- 140 zł (4 wejścia)
  • Zajęcia jednorazowe – 45 zł
  • Zajęcia 2x w tygodniu – 200 zł (8 wejść)

CENTRUM DZIECIĘCEJ AKTYWNOŚCI Fajnie Tu

Ćwicz i rozwijaj nowe umiejętności pod okiem profesjonalnej kadry. W naszej ofercie znajdziecie zajęcia ruchowe skierowane do dzieci już od 2 roku życia. Od form typowo zabawowych, po zajęcia specjalistyczne, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. W ofercie mamy również zajęcia indywidualne. Podczas naszych zajęć stawiamy na rozwój motoryki dużej, integrację sensoryczną, wzmacnianie mięśni całego ciała, ćwiczenie równowagi i skupienia oraz kontakt z grupą rówieśników. Naszym nadrzędnym celem jest jednak to, by dzieci ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁY.

W ofercie nie mogłoby zabraknąć to czego maluchy nie mogą doczekać się najbardziej- przyjęć urodzinowych!

Dzieci

Oferta zajęć ruchowych

Szybki szkrab - Czwartek 16:15 oraz 16:55

Zdjęcie Bloczek Ruchowy

Szybki Szkrab to zajęcia prowadzone w formie zabawowo-naśladowczej, podczas których wcielamy się w różne role i... świetnie się przy tym bawimy! Wykorzystujemy liczne akcesoria i przyrządy, tak aby jeszcze bardziej urozmaicić nasze przygody. Nie mogłoby tutaj zabraknąć również specjalnie przygotowanych torów przeszkód. Ćwiczenia trwają 40 minut. Oferta jest skierowane do dzieci w wieku 2,5 - 4 lata.

Ninja Warrior - Poniedziałek 16:15 17:05 18:05 19:00

Zdjęcie Bloczek Ruchowy

Ninja Warrior to zajęcia stworzone dla dzieci, które nie mogą spokojnie spacerować z rodzicem i ciągle im w głowie skoki, przewroty, balansowanie i fikołki. Podczas zajęć mali Ninja uczą się pod okiem instruktora, jak robić to w kontrolowany sposób z wykorzystaniem odpowiednich technik. Nie zabraknie tu ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha, nogi czy siłę chwytu. Oferta jest skierowana do dzieci w wieku 4 - 8 lat Zajęcia trwają 45/55 minut.

Akrobatyka - Czwartek 16:15 17:15

Zdjęcie Bloczek Ruchowy

Akrobatyka to jedna z dyscyplin sportowych, w których fundamentalne znaczenie mają koordynacja oraz mobilność ciała. Na zajęciach wzmacniamy, rozciągamy i przygotowujemy ciało do nauki elementów akrobatycznych, zaczynając od podstaw (przewroty, mostki), by stopniowo przejść do trudniejszych elementów takich jak salto w tył, salta proste czy śruby. Oferta jest skierowana do dzieci w wieku 4 - 6 lat. Zajęcia trwają 45 minut.

Gimnastyka Artystyczna Poniedziałek 17:40 18:20

Zdjęcie Bloczek Ruchowy

Gimnastyka artystyczna dla dzieci skupia się na rozwijaniu umiejętności ruchowych, elastyczności, siły i koordynacji. Dzieci uczą się wykonywać różnorodne figury, układy choreograficzne oraz ruchy związane z rekwizytami. Elementy tańca są integrowane z akrobatyką, tworząc widowiskowe i estetyczne prezentacje.

Balet Czwartek 17:40 18:20

Zdjęcie Bloczek Ruchowy

Balet - Klasyczna Gracja i Urok Dziecięcych Tancerzy! Piękny balet, gracja i uśmiechy na małych buziach - to wszystko czeka na naszych małych tancerzach. Balet to sztuka piękna, którą chcemy przekazać naszym dzieciom. Dołączcie do nas i zanurzcie się w świat tańca!

Mistrzowie Przeszkód 18:00 18:40

Zdjęcie Bloczek Ruchowy

Podczas tych ekscytujących zajęć Twoje dziecko uczy się współpracy, zręczności i, rozwijając jednocześnie swoją siłę fizyczną w atmosferze pełnej radości i zabawy. Nasze nowe zajęcia Mistrzów Przeszkód to nie tylko sportowe wyzwania, ale także okazja do budowania pewności siebie i pozytywnej postawy wobec zdrowego stylu życia.